NEW LIVING ROOM TABLE FROM PERFECT HOME

Need kaks väikest lauda muudavad kodu ilmet nii palju! Kes tahab näha, milline laud siin ruumis enne oli, näeb pilti siin . Tõin lauad ...


Need kaks väikest lauda muudavad kodu ilmet nii palju! Kes tahab näha, milline laud siin ruumis enne oli, näeb pilti siin. Tõin lauad koju kahel päeval käeotsas, trolliga! Ja pean ütlema, et neid oli piin tassida - rasked! Tehtud tiigipuust ja metallist, tugev ja korralik mööbel! Aga jonnakas ja liialt iseseisev nagu ma olen, tõin koju. Nägu naerul!

Perfect Home avas hiljuti Maakri tn 19/21 sisustusbutiigi ja just sealt ma need endale saingi. Natuke rustikaalsed, aga samas on neil modernne vorm ja laudade erinevad kõrgused toovad ruumi juurde mängulisust. Madalama laua leiate siit, kõrgema siit.

// Love the vibe these tables bring in to our living room! If you want to see what we had before, check this photo. I brought them home by bus, by myself. And I must say, they were f** heavy! They are made of teak and metal, really sturdy and well-made! But as headstrong as I am, I brought them home. With a wide smile on my face!

Perfect Home opened their boutique in Tallinn, Maakri st 19/21, recently and this is where I brought these two beauties! They are a little bit rustic with a modern shape. Also, different heights of the tables bring more movement to the interior.Kui Sulle meeldib selline veidi rustikaalne, kuid samas kutsuv kodune ja skandinaavialik stiil, siis Perfect Home pood on koht, mida lihtsalt ei saa jätta külastamata! Tegelikult julgustan aga kõiki nende sisustuspoodi külastama ka lihtsalt sellepärast, et sealt leiab väga palju asju näiteks sünnipäeva kingiks, kodu isikupärasemaks muutmiseks või ka kauneid tekstiile ja küünlajalgu kodu hubasemaks muutmiseks. Tõeline hygge aardekirst otse Norrast!

PS! Nende juures ostusid sooritades registreerige kindlasti püsikliendiks, sest see annab kõikidelt hindadelt soodustust -30%!

Äärmiselt oluline on minu jaoks ka klienditeenindus ning ei pidanud pettuma. Väga personaalne ning sõbralik lähenemine, kuid mitte liialt pealesurutud. Täpselt nii nagu mulle meeldib!

//If you love that little bit rustic and inviting comfy style, this is your place to be! But still, I encourage everyone to visit their home decor store. You can find a lot of cool stuff for your home to add personality to make the room more interesting. Perfect Home is a true hygge treasure chest straight from Norway! 

PS! And don't forget to register as a client, because they have -30% prices for all regular customers!

Also, I appreciate a good customer service and they didn´t disappoint. Very personal and friendly approach, but not too imposed. Just how I like it!Thank you Perfect Home  for the lovely gift 

0 kommentaari