THE NEW DW CLASSIC BRACELET IS EVERYTHING!

Hei! Loodan, et teil oli tore nädalavahetus! Minul möödus see horisontaalses asendis väikese palaviku, nõrkuse, kinnise nina ja üllatus-...Hei! Loodan, et teil oli tore nädalavahetus! Minul möödus see horisontaalses asendis väikese palaviku, nõrkuse, kinnise nina ja üllatus-üllatus... lõualuu liigese põletikuga. Enesetunne ei ole tegelikult paremaks läinud. Loodan paraneda püstijalu või siis, et tekib palavik, mida saaks juba rohtudega kiiresti välja ravida. Lihtsalt, et saaks ennast lõpuks ometi hästi tunda ja ruttu ree peale tagasi. 

Ma ei tea, kuidas teil, aga minul on sügisega natuke vastuolulised tunded. Kohati juba ootan, aga samas olen hakanud heledate riiete ja aksessuaaride vastu rohkem armastust üles näitama. On küll sügis, aga tunnen, et tumedateks toonideks ei ole veel päris valmis. Ja nüüd meeldib mulle väga ka uus valge detailiga imeilus Daniel Wellingotni käevõru, mis juba esimese kandmiskorraga ohtralt inimeste pilke püüdis. 

Minu jaoks jällegi midagi uut, sest olin varem pigem ainult funktsionaalsete aksessuaaride kandja. Ma ei hakka valetama ja ütlen ausalt, et üha enam panen endale rohkem kulinaid külge. Arvan, et selline lihtne ehte disain võimaldab mul seda kerge vaevaga teha.

Daniel Wellingtoni tootevalikuga saad tutvuda lähemalt aadressil www.danielwellington.com ja ostu sooritamisel kasuta kindlasti koodi "SINCERELYBITTER", sest see annab Sulle 15% allahindlust kogu ostult ja lisaks ka tasuta transpordi.

//Hey! I hope you had a nice weekend! I spent it by lying down with a small fever, weakness, stuffed nose, and surprise-surprise ... with jaw arthritis. I'm not feeling better really. I hope to get better by being on my feet or at least get a higher fever that I can cure with medicine. Just wish I can feel better soon.

I don't know how you feel, but I have controversial feelings about the autumn. I kinda am waiting for fall, but at the same time, I've started to love lighter clothing and accessories more. I'm not ready for autumn's darker colour palette yet. Not to mention, I am very much loving the new white bracelet from Daniel Wellington, which has already gotten so much attention from people. It is really pretty.

This is something new for me too because I usually wear only functional accessories. I'm not going to lie, I'm wearing a lot more jewellery at these days. I think the minimal design of jewellery allows me to do just that.

You can check out those beautiful Daniel Wellington watches on www.danielwellington.com and don't forget to use my code "SINCERELYBITTER" to get 15% discount and free worldwide delivery.*In friendly collaboration with Daniel Wellington

1 kommentaari

 1. Looking at this post reminds me of my previous roommate! He
  constantly kept preaching about this. I'll send this post
  to him. Fairly certain he'll have a great read.
  áo lớp
  khách sạn hà nội
  sự kiện Bingo
  Sư trụ trì

  VastaKustuta