THREE BIG REASONS WHY I WAS AWAY

Möödas on jälle kuu, aga ma luban, et mul on selleks hea põhjus.  Esiteks, sain uue töökoha turunduses ja sisseelamine on olnud te...
Möödas on jälle kuu, aga ma luban, et mul on selleks hea põhjus. 

Esiteks, sain uue töökoha turunduses ja sisseelamine on olnud tempokas. Paar päeva tagasi avasime Solaris keskuses kifti kaupluse Bestbrands, mille riiulitelt leiab tooteid kaubamärkidelt Napapijri, Didriksons, Birkenstock, Puma, Kendall + Kylie, Lacoste, Karl Lagerfeld jpt. Olete kõik oodatud külla! 

Teiseks, suvi sai läbi ja sellega koos ka meie suvi maal. Kolisime tagasi Tallinna. Elame suurte akendega korteris, kus vaade on seekord tänavale ja päike paistab terve päev tuppa. Nii mõnus hubane, tahaks vaid korteris rohkem aega veeta! (kes veel ei tea, siis mind teeb päike väga õnnelikuks :))

Kolmandaks, alustasin viiendat semestrit Tallinna Tehnikaülikoolis ja võtan sel semestril nii palju aineid kui võimalik, et alates jaanuarist asuda täistööajaga tööle. Olen seetõttu maadelnud veidi õpingukavaga, sest paljud ained, mida tahaksin võtta ja mis meil õppekavas on ettenähtud, õppejõudude puudumise tõttu jäävad ära. Tuleb leida parimaid alternatiive. Olen leidnud palju aineid magistri õppekavadest ja nüüd veel paar päeva aega otsustada, millised ma nendest vabaaineteks võtan.

Mul on juba mitu blogipostitust Teile planeeritud, järgmised kaks kohe sisustusteemalised. Yaayyy! Kindlasti olete sel teemal postitusi väga oodanud :)

// It has been a whole month again, but I promise, I have a good reason for that... 

Firstly, I got a new job in marketing. A few days ago we opened a store called Bestbrands at Solaris centre in Tallinn, and YES you are all welcome to visit! We sell brands Napapijri, Didriksons, Birkenstock, Puma, Kendall + Kylie, Lacoste, Karl Lagerfeld etc. 

Secondly, we moved back to Tallinn. We now live in an apartment that has huge windows. We can see straight to the street and the sun shines in the whole day. Really cozy and love it! Who doesn´t know yet, the sun makes me happy :)

Thirdly, my fifth semester at Tallinn University of Technology started and I am looking forward to taking as many courses as I can so I can start working full-time from January. 

I have several blog posts planned for you guys, the next two of them are home decor related. The topic I know you all have been waiting for :)

0 kommentaari