MATCHING WITH FALL

Sügis on nüüd ametlikult käes ja kuigi tänavapildis kirevat pruuni Eestis tihti ei kohta, siis iga päev tunnen end seda värvi kandes üh...

Sügis on nüüd ametlikult käes ja kuigi tänavapildis kirevat pruuni Eestis tihti ei kohta, siis iga päev tunnen end seda värvi kandes üha enesekindlamalt. Sellist mantlit, mis oleks selline sügav pruun, otsisin pikka aega - muidugi nüüd on need müügil igal pool. Väga meeldib mantli krae, laiad varukad, vöö ja küljelõhikud. Üks korralik küljelõhik on ilus ning teeb mantli šikiks!

Põhiline, mida tuleb pruuni kandes silmas pidada on see, et kontrastiks midagi heledat või vastanduvat lisada. Mina kombineerisin valge riietusega, aga ka näiteks ilusad sinised püksid sobivad väga hästi. Viimasel ajal olen märganud, et ka asfaldi hall või burgundia sobivad pruuniga hästi (ilmselt looduses vahetuvad värvitoonid avaldavad oma mõju).

//Fall is officially here and even though we don't rich brown colour a lot on the streets in Estonia, with each day I feel more and more comfortable wearing this colour. I was looking for a coat in deeper rich brown for a long time. Of course, now you can see this colour everywhere. I really love the lapel collar, wide sleeves, belt and especially the side slits that are just what I wanted. A good long slit on a coat is a must-have and looks so chic! 

The key factor you have to keep in mind when wearing brown is to complement it with contrasting colours. I paired it with a white outfit, but rich blue goes well with it too. Recently, I have noticed that the asphalt grey or burgundy pair with brown perfectly also (obviously, nature's changing colours have their role in it).

Sneakers - Adidas Originals (similar) | Coat - Zara (similar here and here) | Jeans - H&M (old) | Bag - Zara (old)

0 kommentaari