time to say "i love you" ♥

Kui sul veel sõbrapäevaks kingiideed või hoopis kingisoovi pole, siis loe edasi. Daniel Wellingtoniga jätkuva koostöö raames tutvu...Kui sul veel sõbrapäevaks kingiideed või hoopis kingisoovi pole, siis loe edasi. Daniel Wellingtoniga jätkuva koostöö raames tutvustan sulle komplekti, mis pakitud võluvasse lipsuga kaunistatud rubiinpunasesse kinkekarpi. Komplektis sisalduv käekell, südame kujuline kuldne needike ning käevõru peaks tegema hingetuks iga Daniel Wellingtoni praeguse (või tulevase) fänni. 

Karbikeses on väiksedki detailid läbi mõeldud - südamekujulisele needile, mis käib kellarihma külge, on peale graveeritud "love" ning lisatud on kaardike, kuhu saad kirjutada personaalse sõnumi. 

Komplekte, mille seast sobiv valida, on kaheksa (SIIN) ja need on kampaania raames 10% soodsamad. Daniel Wellington kostitab minu jälgijaid alati ka sooduskoodiga, seega "võlusõna" SINCERELYBITTER annab sulle tasuta transpordi ja 15% soodustust lisaks. 

Kui sa komplekti soetada ei soovi, siis ära muretse - perioodil 30. jaanuar - 14. veebruar tehtud tellimused tulevad ilusas kinkekarbis ikka ja tasuta südamekujulise ripatsi saad ka kaasa. 

//If you don't have any ideas or wishes for a Valentine's Day, then read this. In collaboration with Daniel Wellington, I'm introducing to you a set packed in a charming ruby red gift box decorated with a bow. This lovely set containing a watch, heart-shaped golden charm and a bracelet should impress every current (or future) fan of Daniel Wellington.

Every small detail in this box is well thought of - the heart-shaped rivet that sits on the watch strap is engraved with "love" and inside the box is a card where you can write a personal message.

There are eight Valentine's exclusive gift sets to choose from (HERE), which are all 10% off. And Daniel Wellington always gives my readers a promotional code, so make sure to type SINCERELYBITTER to get additional 15% discount on every purchase.

Don't want to buy a whole gift set? Don't worry -  watch purchases made from January 30th to February 14th will each come in a beautiful gift box and you will get a free heart-shaped charm too! 


This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington

Join with my friends:

0 kommentaari