My love for Iittala never fades... // Raami

M mainis eile õhtusöögilauas, et kodu on püha koht. Ma ei saaks temaga rohkem nõustuda ja mul on hea meel, et aastate jooksul oleme suu...M mainis eile õhtusöögilauas, et kodu on püha koht. Ma ei saaks temaga rohkem nõustuda ja mul on hea meel, et aastate jooksul oleme suutnud seda kodutunnet tekitada ja ühest elukohast teise kaasa tuua! Kui armastad kodus aega veeta, on õige atmosfääri loomine oluline. Remonti teha ja mööblit välja vahetada üürikas ei saa, aga väikeste (või suuremate ja liigutatavate) detailidega on võimalik siiski palju muuta. Näiteks toovad isikupära hoolikalt valitud pildid seinal, tekstiilid (vaibad, kardinad), toataimed ja nõud...

Seekord tutvustangi just uut Raami lauanõude kollektsiooni, millega oma kodu veidi Iittala abiga värskendanud oleme.

Raami on disainitud Jasper Morrisoni poolt ning jõudis poodidesse 2019 aasta alguses. Meie koju jõudis sel suvel. Kuna sari keskendub põhiliselt atmosfääri loomisele, püüdsin mõne aja vältel pildile jäädvustada esemeid erinevatest situatsioonidest. Veidi siit-sealt kompositsiooni sättides ja sellega pisut hoogu sattudes (süüa ei tohi ju enne, kui pilt tehtud).


Varem jõin kuuma jooki pigem kruusist (sest sinna ju mahub rohkem), aga nüüd naudin ainult uuest tee- ja kohviserviisist. Ei võta ainult külaliste saabudes välja... #dontjudgeme.

Iseäranis meeldib kollektsiooni juures kerge nostalgiline õhustik, mida annavad edasi ribid klaasidel ja kausside-taldrikute pööratud serv. Ent mida rohkem esemeid uurin ja silm harjub, seda enam püüab pilke hoopiski vägagi tänapäevane, käepärane ja minimalistlik disain.

Pole kahtlustki, et plaanime kollektsiooni veel täiendada. Esialgu teekannuga, sest oleme sarnast ammu endale igatsenud.


In friendly collaboration with Iittala

2 kommentaari

  1. Vastused
    1. Jaa on! Varsti jagan paari klõpsu ka brunchist Fotografiskas, kus samades nõudes hoopis hõrgumad ja ilusamad road ;)

      Kustuta