Holidays with Daniel Wellington

This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington Iga aastaga muutun kinkide valimisel aina praktilisemaks ja ostan tõesti ...

This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington


Iga aastaga muutun kinkide valimisel aina praktilisemaks ja ostan tõesti vaid seda, mille puhul tean, et saaja on seda endale soovinud või kui ei tea, kingin midagi erilist. Olgu selleks siis skandinaavia disainielement või minimalistlik praktiline aksessuaar või riietusese. Mulle väga meeldis Anna Lutteri nipp, et kinki tehes valiksid midagi, mida ise käid poes vaatamas ja endale osta ei raatsi (sest  veenad end, et saad ju ilma ka hakkama). See on nõuanne, mida jagan hea meelega edasi.

Vahet pole, kas teed kingi lähedastele või otsustad premeerida iseennast, loodan, et saan selle postitusega veidi abiks olla. Ostes Daniel Wellingtonilt kaks või enam toodet, on ost 20% soodsam + rakendades koodi "mai.schults", saad lisaks veel 15% soodustustust! 

Kasuta võimalust ja tee mitu kingitust korraga ⇒ www.danielwellington.com.

//Each year I try to be more thoughtful with making gifts and only buy things that I know the receiver will enjoy. Whether it's something from a scandinavian design brand or a minimalist and practical accessory or clothing item. I really liked Anna Lutter's tip about making gifts, she said that the perfect gift is the one you almost bought to yourself several times, but then convinced yourself that you don't need it.

Doesn't matter if you're making gifts for loved ones or for yourself, I hope that this post is somewhat helpful to yousave 20% when buying two or more products from Daniel Wellington + additional 15% with every purchase when you add my code "mai.schults" to your order. Don't miss this opportunity and make your pick HERE.
See you soon!

0 kommentaari